Vysílání Středníku můžete sledovat přímo zde, anebo si rozklikněte symbol YouTube vpravo dole, kterým můžete sledovat přenos ve větší velikosti.

A dole pod obrazovkou můžete vepsat vzkaz do žlutého papírku. 

Nová videa zde najdete každou neděli v 9:00.

Váš komentář


   

Chcete-li Slovo na cestu dostávat pravidelně e-mailem, přihlaste se prosím k jeho odběru na adrese info@sirsispolecenstvi.cz. Není třeba žádná registrace, stačí zaslat své jméno, příjmení a e-mailovou adresu.

včera ve 20:52
Děkuji za pozvánku na Sdílení světla . Uvažoval jsem , jestli ten termín 5.12. nějak souvisí se svátkem Chanuka, ten je kolem 10.12. tak to vidím jako otázku nebo námět do diskuse nebo exkurzi do historie .. ještě upozorňuji, že na pozvánce i v připojeném dopise jsou různé li…
Pavel Oupický
včera ve 20:49
Pokud jde o individuální kompasy, tak ty se jistě mění s věkem, jiný kompas má dítě v 10-ti letech atd. v každém věku ten kompas může ukazovat někam jinak .. možná existuje nějaká střední hodnota .. měla by ..
Pavel Oupický
v úterý v 11:02
Pavle, Středník je tu vždycky do úterka následujícího týdne. Pak se nahradí připraveným vysíláním ve středu. Takže si na to můžeš udělat čas kdykoliv během týdne!
petr samojský
25.11. v 17:18
tak jsem zkusmo zjistil, že se Středník dá spustit i večer a možná i o nějaký ten den později .. co připsat k tématu .. o většině lidí včetně mne se asi dá napsat: Ten, který žil tak jak se mu to podařilo a nebo jak to uměl .. :) .. a pokud jde o moje jméno, tak jsem kdys…
Pavel Oupický
25.11. v 16:54
Pavle, díky za odezvu. Časy programů jsou bohužel vždycky kompromisem... Ale můžeš si to samozřejmě pustit i později, až oběd dojíš. :-)
petr samojský
25.11. v 16:48
Dobrý večer nebo den, jen jsem zkusil kliknout na Středník, jinak opět nestíhám .. děkuji za dopis s nabídkou knih, možná si i něco objednám a zdravím. p.s. 12:00 nepokládám za nejhodnější čas, u mne je to skoro vždy čas oběda ..
Pavel Oupický
18.11. ve 13:05
Technicky se to dnes vcelku vydařilo, až na jednu maličkost: moc nebyly slyšet ty odpovědi v tom responzícním čtení. A v souladu s promluvou si říkám: kdo za to může? Putin nebo Kalousek? :-)
Miloš H.
11.11. ve 21:23
Co že to tam zaznělo za výraz? Cesta změny? No fakt nevím, zda je potřeba nějak extra připomínat zrovna tuhle partaj, která s velkou slávou vznikla v roce 2001, načež se v roce 2009 sama rozpustila - dříve, než stihla ulovit volební výsledek…
Miloš H.
11.11. ve 12:34
Tak gratuluju, dnes to bylo bez problémů po všech stránkách. Zajímavý úhel pohledu!
Mirek

 


Logo
© 2009 - 2016 Obec širšího společenství