Vysílání Středníku můžete sledovat přímo zde, anebo si rozklikněte symbol YouTube vpravo dole, kterým můžete sledovat přenos ve větší velikosti.

A dole pod obrazovkou můžete vepsat vzkaz do žlutého papírku. 

Nová videa zde najdete každou neděli v 9:00.

Váš komentář


Chcete-li Slovo na cestu dostávat pravidelně e-mailem, přihlaste se prosím k jeho odběru na adrese info@sirsispolecenstvi.cz. Není třeba žádná registrace, stačí zaslat své jméno, příjmení a e-mailovou adresu.

1.4. ve 12:18
Mně se líbí například když louka kvete. Tak vnímám možnost naší země. Ať kvete. Toť můj cíl všech cílů
Miloš Mášik
24.3. v 16:30
Ten příklad s Beatles je výborný.
urbánek
10.3. ve 13:18
Vřelý souhas s Milošem. K tomu skvěle pomáhá meditace. Sice můžou být různé techniky meditace, ale ve výsledku vždycky vede k zastavení myšlenek, takže bdělé pozornosti.
mirek novotný
10.3. ve 12:37
Já rozumím pod pojmem ztišení taky zastavení myšlení. Přitom je mé vědomí plně aktivní. Myšlení mám sice v klidu ale jsou naplno aktivovány smysly a pocity. Cítím se tak nějak mimořádně bděle. Vše co se kolem mně děje vnímám velice ostře a zřetelně. Pokud v takovém stavu někoho poslouchám, tak ho doopr…
Miloš Mášik
4.3. v 11:52
Zdravím všechny posluchače na středníku a Petře díky za promluvu ,souhlasím s Tebou. Vnitřní síla je důležitá ,nenechat se zpanikařit,neztratit důvěru v sebe a vyšší moc a schopnost radovat se. Lásku a světlo všem !
Dáša Fasser( CH )
24.2. v 17:02
Mně Bůh připadá jako nekonečno. Vím, že to logicky existuje a dokonce to má i znak ale taky vím, že je to mimo prostor mého chápání. Kdybych byl jednoduchou kalkulačkou a měl jenom 6 čísel na zázornění tak vše přesahující 999999 by se jevilo jako chyba. neuměl bych to nijak uchopit a ani …
Miloš Mášik
17.2. ve 20:00
Děkuji moc za podnětné zamyšlení. Jitka
Jitka Jirásková
17.2. ve 12:37
Já si myslím, že jistota je nějak navázána na spolehlivost. Tam vidím prostor na zlepšování se. Ať dodržuji domluvené nebo slíbené v co největší míře. Pokud třeba nemám žádoucí přehled nebo zapomínám, tak lze zvést nějaký organizér a podobně. To je můj směr :-)…
Miloš Mášik
10.2. ve 13:32
Zaujala mne ta pobídka odolávat strachu, médiím atd, ale ne jen pro "obyčejné" popírání reality, ale jen z pozice pevnosti. Dobré slovo v situaci dnešních dnů, kdy povětrnostní podmínky života, jak jsi to, Petře, řekl, jsou tak divoké.
Jirka Ulmann

 


Logo
© 2009 - 2016 Obec širšího společenství